Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

13. IEFT YURTDIŞI EĞİTİM FUARI

13. IEFT YURTDIŞI EĞİTİM FUARI Empty 13. IEFT YURTDIŞI EĞİTİM FUARI

Mesaj  Admin Çarş. Mart 19, 2008 12:40 pm

Türkiye’de yapılmakta olan en kapsamlı yurtdışı eğitim organizasyonu olma özelliği taşıyan International Education Fairs of Turkey (IEFT), bu yıl 13. Yurtdışı Eğitim Fuarı’nı düzenliyor. 20 ülkeden 100’ün üzerinde üniversite, kolej, dil okulu ve lisenin yer aldığı 13. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı; 27 Mart’ta Kıbrıs Hidden Garden Center’da, 29-30 Mart İstanbul Hilton Otel’de ve 1 Nisan Adana Hilton Otel’de, 2 Nisan Ankara Sheraton Otel’de ve 4 Nisan İzmir Hilton Otel’de düzenlenecektir.

Fuarlara; ABD, Almanya, Kanada, İngiltere, Hollanda, Avustralya, Fransa, İsviçre, Polonya, İtalya, İspanya, Macaristan, Malta, Rusya, Çin, Estonya, Litvanya, Güney Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerden, California State University, University of Connecticut, Macquarie University, Universıty of California San Diego, The State University of Newyork, Trent University Canada, Depaul University, University of Debrecen Tıp Fakültesi, University of Kansas, University of Hartford, Leiden University, Stenden University, European Business School, University of Pecs, University of Sussex, University of Surrey, Stirling University, Heriot Watt University, North Eastern University, University of Southampton, Tallinn University of Technology, HTMI (The School of International Hotel & Tourism Management), Windesheim, University Of Applied Science gibi saygın üniversiteler ve kolejlerin temsilcileri katılmaktadır.

13.IEFT Yurtdışı Eğim Fuarı’nda; lisans, yüksek lisans, doktora, dil okulları, yaz okulları, sertifika, diploma, staj, lise eğitimi, Au Pair, Work & Travel ve burslu eğitim konusunda üniversite ve kolej temsilcilerinden bilgi elde edilebilir, ücretsiz yurtdışı seminerlerine katılınabilir.

ALMANYA ÜNİVERSİTELERİ’ DE IEFT FUARLARINDA
Avrupa Birliği giriş sürecinde, Türkiye’den Avrupa’ya eğitim almak üzere giden öğrencilerimizin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu kapsamda, Alman Üniversiteleri ve eğitim kurumları özel katılımlarıyla IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda Türk öğrenciler ile buluşup tüm sorularını yanıtlayacak ve Almanya’da parasız lisans, yüksek lisans ve dil eğitimi konusunda öğrencileri bilgilendireceklerdir. 13.IEFT Fuarına katılan bazı Alman devlet üniversiteleri; Georg-Simon-Ohm-Fachhochschule Nürnberg, Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg, Albert-Ludwigs-Universität Freiburg im Breisgau, International University in Germany Bruchsal gGmbH, Technische Universität Hamburg-Harburg, Hochschule Bremen, Hochschule Albstadt-Sigmaringen .

13.IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları yer ve tarihleri:
27 Mart 2008 / Kıbrıs - ****** Kültür Merkezi 12:00 – 18:00
29 - 30 Mart 2008 / İstanbul - Hilton Otel Convention Center 12:00 – 18:00
1 Nisan 2008 / Adana - Hilton Otel 12:00 – 18:00
2 Nisan 2008 / Ankara - Sheraton Otel Convention Center 12:00 – 18:00
4 Nisan 2008 / İzmir - Hilton Otel 12:00 – 18:00

Tüm izleyicilere açık ve ücretsiz olan fuarlar, 12:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Konukları, sürpriz hediyelerin ve çeşitli etkinliklerin beklediği fuarla ilgili detaylı bilgi ve online davetiye için www.ieft.com.tr adresinden veya 0 212 244 42 13 no’lu telefondan bilgi alınabilir.

Admin
Admin

https://hukukmarmara.yetkin-forum.com